Ürünler

Barel Montaj Makinası Asma Kilit Kanca Büküm Makinası Barel Asma Kilit Şifre Pimi Atma Makinası Boru Kesme Makinası Broş Makinası Rekor O-RING Montaj Makinası Şapkalı Somun Punta Kaynak Makinası Metal Ayar Halka Kanca Plastik Kaplama Makinası Balen Büküm Makinası CNC Yüzük Işleme Makinası Toka Montaj Makinası Uçar Makas Dizici Vibrasyonlar Özel Üretim Makinalar

İletişim

ADRES
Yeni Doğan Mahallesi Rami Kışla Caddesi Emintaş Aktoker iş Merkezi No:96 / 97 B Topcular / Eyüp İSTANBUL
TELEFON
+90 212 482 22 74
FAKS
+90 212 482 22 74
E-POSTA
info@sancakotomasyon.com
Harita Görünümü
Sancak Otomasyon

Kalite Standardımız
Otomasyon da kalitenin ve uzun ömürlülüğün çok önemi vardır. Siz değerli müşterilerimize özel olarak tasarladığımız, yazılımını yaptığımız ve ürettiğimiz makinaların kalitesini her zaman en üst düzeyde tutar ve dayanıklılık süresini de kalitesine dayanarak artırmış oluruz.
Güvenilirlik
Sektörde bulunan otomasyon ve makine üretimi alanındaki firmaların önde gelenlerinden olan Sancak Otomasyon siz saygıdeğer müşterilerimize yaptığımız işlerin düzeni sayesinde güvenilirlik sunmaktayız.
Sürekli Hizmet
Hedeflediğimiz hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti doğrultusunda müşterilerimizin aldığı hizmetlerin kesintiye uğramaması ve güvenli alışverişin sürekliliği açısından çalışmalar yürütürüz.
Hizmet Garantisi
Üretimini yaptığımız makinalarımızın garantisini verir, herhangi bir sorunda sizi sorunlarınızla başbaşa bırakmaz ve sürekli olarak danışmanlık yaparız. Bu da satıştan sonra da önce de gösterdiğimiz ilginin eşitliğinden kaynaklanır.
Müşteri Memnuniyeti
Sancak Otomasyon olarak her zaman müşterilerimizin taleplerini en iyi derecede karşılamayı kendimize görev bildik ve bu doğrultuda en kaliteli hizmeti en kaliteli şekilde siz değerli müşterilerimize sunmaya devam ediyoruz.